İstanbul

Bahçelievler Demirdöküm Kombi Servis

Teknolojik alt yapısı, ürünlerinde sunduğu kalite ve satış sonrası kusursuz teknik desteği ile Demirdöküm uzun yıllar boyunca kullanıcılarının yanında yer aldı. Özel Tenik Servisleri siz kullanıcılarının her türlü ihtiyacına en iyi çözümleri sunabilmek amacıyla hizmetinizde. Siz Demirdöküm kullanıcılarına ulaşabilmek, en iyi servis ve hizmet olanaklarını sizlere ulaştırmak için biz de tüm alt yapı ve imkanlarımız ile servis ağımızı genişletiyoruz.

Demirdöküm Servis Bahçelievler Aynı Gün Hizmet Sunmaya Devam Ediyor!

Teknik Servislerimiz bu farkındalık ile sizlerin yanında ve müşterilerimize en iyi hizmet sağlayabilmektedir. Sahip olduğunuz kombileriniz için sadece ve sadece en iyi teknik desteği alabileceğiniz servislerimizde kombilerinizin teknik aksaklıkları ve periyodik bakımları en kusuruz şekilde yapılmaktadır.

Demirdöküm Servis Bahçelievler

Ürünlerinizdeki mevcut olan ya da olabilecek her türlü sorunda yetişmiş, kendi alanındaki tecrübeli personelimiz en iyi hizmeti sizlere ulaştırmak için her zaman hazır durumda sizlerden gelen talepler için beklemektedirler. İstanbul’un her köşesinde olduğu gibi geniş servis ağı ile müşterilerimize tedarik ettiğimiz tüm yedek parçalarda 1 yıl garanti verilmekte ve müşterilerimizin yedek parça ile olabilecek sorunlarınızı tamamen sıfıra indirmekteyiz.

Ayrıca dileyen müşterilerimiz 7/24 sizlere hizmet veren çağrı merkezimiz de her türlü sorununuza yardımcı olabilmektedir. Sizlere en iyi hizmeti sağlamayı amaç edindiğimiz teknik servislerimizle her zaman yanınızda olacağız. Tüm kullanıcılarımızı en iyi teknik servis hizmetleri için Demirdöküm Servislerimize bekliyoruz.

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now ButtonServis Çağır