İstanbul

Electrolux Teknik Servis İstanbul

21.yüzyılda teknolojik yenilikler, hayatın her alanında yaşam standartlarının daha kaliteli hale gelmesine yardımcı oluyor. Bu konuda önemli rolü üstlenen beyaz eşya teknolojileri kategorisinde ise dünya devi Electrolux öne çıkıyor. Electrolux’ un gelişmiş teknolojiyi içeren beyaz eşya ürünlerini kullananlar için İstanbul genelinde Electrolux Teknik Servis hizmetleri sunuyoruz. Electrolux markalı tüm beyaz eşya cihazlarınızın modeli ne olursa olsun fark etmeksizin profesyonel arıza onarım hizmetleri sunmaktayız. Electrolux markalı beyaz eşya ürünlerindeki sorunlar ne olursa olsun yüksek performanslı olarak daha uzun yıllar cihazınızı kullanabilmenize yardımcı oluyoruz.

Electrolux Tamir Servis hizmetlerimiz kapsamında uzman teknikerlerimizin güler yüzlü ve kaliteden ödün vermeyen ekonomik onarım çalışmaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hafta boyunca günün her saatinde 444 78 56 telefon numarasından müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri personellerimiz detaylı olarak yaşadığınız arıza ile ilgili olarak bilgi almaktadır. Aldıkları bilgiler ışığında da tam donanımlı servis araçlarında müdahale için bekleyen uzman teknikerlerimizi adresinize yönlendirmektedir. Son derece kısa zaman dilimleri içerisinde adresinize ulaşabilen teknikerlerimizde Electrolux beyaz eşya arıza onarım işlemlerini yerinde gerçekleştirmektedir.

Garantili Electrolux Servisi
Electrolux Tamir Servis hizmetlerimizde maksimum seviyede müşteri memnuniyetine hassas bir önem gösteriyoruz. Bu doğrultuda da siz değerli Electrolux kullanıcılarına öncelikli olarak güvenirlilik sağlamak amacı ile tüm arıza onarım ve parça değişim işlemlerinizi 1 yıllık garanti altına alıyoruz. Bu garanti desteğimiz ile hizmetlerimizin kalitesine olan güvenimizi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışına verdiğimiz önemi gösteriyoruz.

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR