İstanbul

Ümraniye FRANKE Teknik Servisi 7/24 Hizmetinde

Franke markası, uzun yıllardır sürdürdüğü yüksek performanslı teknoloji ürünleri tasarlama üzerine konseptini geliştirerek sürdürmeye devam etmektedir. Franke bulaşık makineleri hayatı son derece kolaylaştıran ürünler oldukları gibi aynı zamanda kapsamlı temizliğin sağlanmasında etkili durumdadırlar. Evlerin vazgeçilmezleri olan bulaşık makinesi teknolojilerinde yaşanan sorunların tamamı zorlayıcı durumları beraberinde getirebilmektedir.

Çalışmayan, arızalanan veya tam performansını kullanıcılarına gösteremeyen bulaşık makinelerinin tamamına yönelik hizmet vermekteyiz. Franke Teknik Servis ekibimiz, bulaşık makinelerinizi doğru şekilde gözlemleyerek başarılı çözümleri sağlar hizmet anlayışına sahiptir. Gelişmiş standartlarda değerlendirebileceğiniz ayrıcalıklı çözümlerimizin tamamında beklentilerinizi karşılamanız mümkündür.

Özel Ümraniye Franke Servisi : 444 88 48

Franke markalı bulaşık makinelerinizin başarılı çözümlerini üreten marka değerine sahip olarak gelişmiş konseptimizle hizmet vermekteyiz. Her zaman aktif olarak Ümraniye bölgesinde mevcut olan taleplere yanıt veriyoruz. Franke markalı bulaşık makinelerinin tamamına yönelik olarak başarılı çözümleri üreten marka değerine sahibiz. Teknik servis ayrıcalığımızı her zaman yaşayabilir ve en iyi hizmet kalitemizden aktif olarak başarıyla yararlanabilirsiniz. Yüksek standartlarda çözümleri sizlere sunan markamızla beraber yüksek çalışma performansına sahip bulaşık makinelerine sahip olabilmeniz mümkündür.

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR