İstanbul

Uzman Teknisyen Kadrosu ile Airfel Servis

Alanında uzman kadrosu ile birlikte bu günlere gelen Airfel Servis Airfel markalı ürünlere sağladığı teknik destek servisi ile birçok kişinin vazgeçilmezleri arasındadır. Kendine özgü çalışma prensipleri ile müşterilerini memnun etmeye çalışan firma Airfel markalı kombi ya da klimaların teknik desteğini sağlamaktadır. Oldukça uygun fiyat tarifelerimizle cihazlarınızın arıza vermesini beklemeden Airfel servis yılda bir kez ziyaret edebilirsiniz.

Geniş hizmet ağı ile Türkiye’nin her yerine servis hizmeti sağlamaktayız. İhtiyaç anında arızaları zamanında tespit ve doğru müdahale yaparak arızalarınızı az zararla onarmaya çalışmaktadır. Güvenilir olması özelliği ile birçok kişi Airfel marka eşyalarını bize getirmektedir.

Airfel servis eşyalarınızı büyük bir özenle bakım ve onarımını gerçekleştirirken değerli müşterilerinin memnuniyeti için elinden geleni yapmaktadır. Alacağınız servis hizmetleri firmamız tarafından 1 yıl yedek parça garantisi altındadır. Klima ya da kombi arızalarında size bir telefon kadar yakınız. 444 7 856’yı aradığınız andan itibaren bizim müşterimiz sayılır ve ona göre özel muamele görürsünüz.

Airfel servis günden güne Türkiye’deki servis ağını genişletmektedir. Kaliteli hizmet verme anlayışını daha çok kişi ile paylaşmak için bu konu da çalışmaları sürmektedir. Yıllardır bu sektörde var olan Airfel servis verdiği hizmetleri ile kendinden sonra kurulan firmalara örnek niteliğindedir. Bu nedenle hizmetlerinde daha özverili, kaliteli ve müşteri memnuiyeti odaklı hizmet vermektedir.

Web: https://www.airfel-servis.org

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR