Bosch Arıza Çözümleri

Bosch Çamaşır Makinesi Çalışırken Duruyor

Bosch çamaşır makinesi kullanıcılarının yaşayabilecekleri sorunlardan biri olan çamaşır makinesinin çalışırken durması, çamaşırların yıkanmasının aşamasında işlemin yarıda kesilmesine yol açar. Çamaşır makinesinde yaşanan çalışırken durmaya neden olan sebepler birbirinden farklıdır. Bosch çamaşır makinesi kullanıcıları için çamaşır makinesinin çalışırken durmasın neden olan problemler belli başlı değişkenlerle gerçekleşir.

Bosch Çamaşır Makinesi Çalışırken Duruyor

Anakart arızası: Bosch çamaşır makinelerinin çalışırken durmasına neden olan genel problemlerin başında gelir. Ani olarak duran çamaşır makinelerinin anakartında sorunun olduğu görülebilir. Anakart değiştirilmemesi durumunda, çamaşır makineleri sürekli olarak aynı hataya sebep olarak çalışırken durma problemini beraberinde getirirler.

ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ İÇİN BİZİ ARAYIN
444 88 48

Elektronik sistemde arıza veya yetersiz elektrik: Çamaşır makinelerinin elektrik sistemlerinde yaşanan problemler dolayısıyla, belirli zaman dilimine kadar elektriğin normal şekilde kullanılması mümkün olsa da sıkma aşamasına geçildiğinde durabilmektedir.

Tambur kayışının çıkması: Makinelerin tamburunda mevcut olan kayış, çalışmanın aktif şekilde devam etmesini sağlar. Nadiren de olsa tambur kayışı nedeniyle Bosch çamaşır makinelerinde çalışırken durma yaşanabilmektedir. Tambur kayışının yerine tekrar takılmasıyla beraber çamaşır makinesinin çalışması sürdürülebilir.

Yorum

  • Reply
    muserref

    benimde bosch marka camasir malinam cal8siyor 5 dk sonra duruyor. 3 ay once f57 arizasi sebebiyle anakart degisti simfi neden olwbilir

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR