İstanbul

Bosch Servis Ümraniye

Bosch Servis Ümraniye

Bulunduğu Adres ISTIKLAL MAH. MARMARA CAD. NO:25/D
İletişim Hattı 444 63 33
Hizmet Günleri Hafta İçi : 08:13 – 19:03
Cmt. ve Pazar : 08:45 – 18:05

4 Yorum

 • Reply
  Ayten Y.

  Ümraniye genelinde sahte beyaz eşya servisi gerçekten çok fazla, İstanbul genelinde yaygın şekilde bulunduğunu biliyorum. Ancak kendi başıma gelince çok maliyetli bir şekilde öğrendim. Çamaşır makinesinin arızası için çağırdığım servis sahteymiş ve en azından çalışır durumda olan makine artık hiç çalışmıyor. Bosch Servis Ümraniye merkezine başvurdum ve kısa sürede gelerek, gerçekten ekonomik şekilde makineyi ilk günkü performansına kavuşturdu. Çok memnunum.

 • Reply
  Ümraniye’de Bosch Servis mi Arıyorsunuz?

  […] Bosch Servis Ümraniye özel servis hizmetlerini gerçekleştiren firmamız. Alanında kurumsal bir yapıya sahiptir. Ekimiz içerisinde yer alan tüm teknik servis elemanlarımız Bosch ürünlerinin bakım ve tamiratları için eğitim almışlarıdır. Eğitimlerinin yanı sıra hepsi alanında tecrübeli kişilerdir. Firmamızın kaliteli ve profesyonel servis hizmetlerinden yararlanmak için internet sitemizde yer alan Bosch Servis Telefonu numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Zamansız bozulan, arıza çıkaran ev aletlerinizin tamirlerinin yanı sıra klima ve termosifonlarınızın bakımları içinde bizden hizmet alabilirsiniz. Eşyalarınınız daha verimli çalışması ve olmadık zamanlarda arıza çıkarmaması için düzenli olarak bakım ve kontrollerinin yapılması gerektiğini sizlere hatırlatmak isteriz. […]

 • Reply
  Gülnihal U.

  Evime almış olduğum beyaz eşyalardan birkaç tanesinin bakıma ihtiyacı odluğuna karar verdim. Eskisi gibi performanslı çalışmayan cihazlar için Bosch Servis Ümraniye ile iletişime geçtim. Buradan yönlendirilen yetkili ekipler, cihazların bakımlarını ve gerektiği yerde onarımını yaparak ilk günkü performanslarına ulaşmasını sağladılar. Ayrıca bu işlemler tahmin ettiğimden çok daha ucuza halledilmiş oldu.

 • Reply
  Tolga

  Yeni aldığımız evde eşimle mutlu bir başlangıç yapmak istediğimiz için bütün beyaz eşyalarımızı sıfırlama kararı aldık. Geçtiğimiz yıllarda oldukça yaygın kullanılan farklı bir marka beyaz eşyalarımız varken bu sefer daha kaliteli ve sağlam olsun düşüncesi ile Bosch marka beyaz eşyaları tercih ettik. Alman teknolojisinin bizi yarı yolda bırakmayacağına emindik. Alman teknolojisi belki bizi yarı yolda bırakmadı fakat Almanların Türkiye’de verdiği hizmet bizi yarı yolda bıraktı. En küçük sorunumuzda başvurduğumuz Bosch Servis Ümraniye’nin bize olan geri dönütleri canımızı fazlasıyla sıktı. Oldukça laubali ve gereksiz samimi tavırları ile kendileriyle bir daha çalışmama kararı aldık. Lakayıt hareketleri ve hiçbir teknik bilgi bilmemeleri Bosch’un adını lekeliyor.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR