İzmir

Bosch Servis Karşıyaka

Bosch markasında yaşamış olduğunuz sorunlara anında çözüm getiren Bosch Servis Karşıyaka, birçok insanın beyaz eşyalarda yaşadığı problemleri bitirmek adına kurulmuş bir isimdir. Bugüne kadar pek çok arıza sorununu başarılı bir şekilde giderirken İzmir ilinde başvurulması gereken yerlerden biri haline gelmiştir. Sizlerde kombi ve klima arızalarını gidermek adına bu adresten yardım alarak, sonuçların hızlı şekilde gelmesini sağlayabilirsiniz. Deneyimli ve hızlı ekibi sayesinde en iyi sonuçları almanızı sağlayacak olan bu ekip tüm arıza sorunlarının bitmesini sağlayacaktır.


Bosch Servis Karşıyaka

Servis Nerede? ANADOLU CADDESİ NUMARA:897/A
Çağrı Merkezi 444 63 33
Ne Zaman Çalışıyor? Hafta İçi : 06:58 – 21:55
Hafta Sonu: 10:00 – 19:46


 

Bosch Servis Karşıyaka
Adres TEPEKULE MAH. 2084/8 SOK. NO:45
Hizmet Telefonu 444 63 33
Çalışma Saatleri İş Günleri : 06:13 – 21:23
Cumartesi- Pazar : 12:01 – 18:11


 

Bosch Servis Mavişehir
Firmanın Adres Bilgisi ADALET MAH. 2131/19 SOK. NO:6/C BAYRAKLI
Servis Numarası 444 63 33
Gün ve Saat Pzt – Cuma: 07:23 – 20:58
Cmt – Pazar : 11:49 – 20:00

3 Yorum

 • Reply
  İzmir Karşıyaka Bosch Servis Telefonu | Bilgi Rehberi

  […] hemen çözerler ve ürünü en kısa sürede teslim ederler. Ürün ilk günkü gibi olmaktadır. Bosch Servis Karşıyaka şubesi ile hizmet […]

 • Reply
  Müge T.

  Fırın alacaktım doğrusunu söylemek gerekirse çok fazla araştırma yapmadım. Bosch‘dan aldım fırınımı keşke almasaydım dediğim belki de tek ürün olmuştur. Ne yemeklerimi pişirebiliyorum ne de hamur işi ürünlerimi yapabiliyorum. Ya yanıyor ya da çiğ kalıyor. Bir türlü beceremedim bu fırını kullanmayı. Demek ki sorun fırında. Karşıyaka da servis varmış. Fırını servise gönderdim. İlgilendiler şu an fırınımı kullanabiliyorum.

 • Reply
  Gönül F.

  Bosch’dan mutfak robotu satın almıştım. Anneme hediye olarak ama keşke almasaydım. Her ürünün içinden koca koca parçalar çıkıyor bütün ürünleri parçalamıyor. Karıştırma işlemini soracak olursanız oda aynı yani elimle karıştırsam sanki daha iyi olacakmış gibi düşünsenize ne kadar kullanırsan hiç bir şey yapmamış gibi sonuç alıyorsun. Karşıyaka da oturuyorum iyi ki servis varmış servise gönderdim ilgilendiler. Tamirini yaptılar şu an kullanıyorum.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR