İzmir

Bosch Servis Bornova

Bosch marka eşyalarınızdaki arızaları gidermek adına size en yakın servise başvurmanız gerekir. Bornova’da yaşayan kişilerin başvuracağı Bosch Servis Bornova seçeneği sayesinde, teknolojik cihazların kısa süre içinde onarılmasını sağlayabilirsiniz. İzmir ilinde yaşayan kişiler için harika çözümler ortaya çıkaran Bosch, insanların kombi ve klima arızalarını kısa yoldan gidermesine olanak sağlıyor. Bu markada yaşadığınız sorunları gidermeniz için verdiğimiz iletişim adresleri üzerinden anında servis talebinde bulabilirsiniz. Bu sayede uzun zamandan beri can sıkıcı bir hale gelen konunun tamamen sona ermesini sağlayabilirsiniz.


Bosch Servis Bornova

Adres Bilgisi TEPEKULE MAH. 2084/8 SOKAK NUMARA:45
Servis Talebi Numarası 444 63 33
Hizmet Günleri Hafta İçi : 07:43 – 21:44
Hafta Sonu : 08:32 – 19:46


Bosch Servis Bornova
Adresi ADALET MAHALLESİ 2131/19 SOKAK NO:6/C
Telefon 444 63 33
Çalışma Günü Pazartesi-Cuma : 08:13 – 19:03
Cmt – Pazar : 08:45 – 18:05

2 Yorum

  • Reply
    Bosch Servis İzmir Bornova’nın Kaliteli ve Güvenilir Hizmeti | Genel Blog by Seha

    […] Motorundan Uzak Durun Bosch Servis Bornova ekibi bazı kullanıcıların sorunu çözebilmek adına buzdolabı motorunu karıştırdığını […]

  • Reply
    Gülizar K.

    Bornova Bosch servisi Mağazasından aldığım bulaşık makinesi daha ilk kullanımım da sorun çıkarmaya başladı. Daha hiç kullanmadığım halde yani makinenin içinin temiz olması halin de bardaklarımın için de ufak ufak siyah lekeler oluştu. Tekrardan elimde yıkamak zorun da kaldım. Malzemelerim sanki makineye koymadan önce çok daha temizdi. Anlamadığım konu hiç te yardımcı olunmadı bana servis servis gezdim yine sonuç aynı. Ürünleri satarken ki gösterdikleri ilgiyi keşke bu durumlarda da gösterseler. Resmen kocaman bulaşık makinesi elimde kaldı Bosch servisinin azabına uğradım. Sizler de bu gibi durumlarla karşılaşmamak istemiyorsanız ürünlerinizi almadan önce araştırma yapmalısınız.

Görüşünüzü Paylaşın