İzmir

Bosch Servis Narlıdere

Bosch günümüzün en çok kullanılan markaları arasındadır. Zamanla insanlar çok severek kullandıkları eşyalarda arıza gibi sorunlarla karşı karşıya kalabiliyorlar. Bu tatsız durumun ortadan kaldırılması adına bir servise başvurmak şarttır. Böylelikle kombi veya klima arızalarının giderilmesi sağlanmış olur. İzmir Narlıdere’ de yaşayan kişilerin içine düştüğü bu zor durumdan kurtulmak için başvurması gereken adres Bosch Servis Narlıdere olmaktadır. Bu adres sayesinde tüm Bosch ürünlerindeki sorunun ortadan kalkması mümkün olacaktır. Oldukça hızlı sonuçlar verdiği için, eşyaların yine eskisi gibi kullanılması mümkündür.


Bosch Servis Narlıdere

Bulunduğu Adres ADALET MAH. 2131/19 SOK. NO:6/C
İletişim Hattı 444 63 33
Hizmet Günleri Hafta İçi : 08:13 – 19:03
Cmt. ve Pazar : 08:45 – 18:05


Açık Adresi TEPEKULE MAH. 2084/8 SOK. NO:45
Çağrı Telefonu 444 63 33
Çalışma Günü Pazartesi-Cuma : 08:13 – 19:03
Hafta Sonu: 08:45 – 18:05

3 Yorum

 • Reply
  Bosch Servis Narlıdere Tüm Sorunlarınızda Yanınızda! | Parafikir - Para Kazanma Fikirleri

  […] süre sonra makinede sorun çıkartabilmesi çok yakın bir tarihte gerçekleşebilir. Bu nedenle Bosch Servis Narlıdere ekibi kullanılacak malzemelerin kaliteli olarak belirlenmesinin iyi olacağını […]

 • Reply
  Gamze şahin

  Bosch’dan aldığım ürünler hala gönderilemedi. Biriktirdiğim parayla çeyiz için aldım takdir edersiniz ki kolay olacak şeyler sayılmaz ve düğünüm var 2 hafta sonra. Biz aldığımız gün üzerinden tam 4 hafta geçti. Ne zaman göndermeyi düşünüyorsunuz çocuklarımın doğum gününde mi? Bosch iyi dediler aldık keşke gelseydi de iyiliğine kötülüğüne bir yorumda bulunabilseydim. Lütfen artık gönderin 3 gün içinde bekliyorum!

 • Reply
  Asu H.

  Bosch marka aldığımız buzdolabını garantiye sokmuyorlar nedenini bir anlayabilseydik? İzmir’de yaşıyoruz öyle köy ya da kasabada değiliz üstelik Karşıyaka! Asıl şikâyetim aradığımız müşteri hizmetlerinizdeki bayanın bize çemkirmesi! Bu durumun hemen düzeltilmesini ve bir an önce çözümlenmesini talep etmekteyiz. Aksi halde sizi hemen tüketici haklarına şikayette bulunacağız. Biz müşterileri kimsenin zor durumda bırakmasını istemiyoruz.

Görüşünüzü Paylaşın