İstanbul

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Arnica Servis Merkezi

Özel Arnica Servisleri, yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeyle, ısıtıcılarınız, vantilatörleriniz ve pişirici ürünleriniz için en hızlı ve kaliteli servis hizmetini sağlamaktadır. Arnica Servis oldukça kaliteli olarak görülmektedir. Arnica Servis, toplam kalite anlayışı içerisinde sizlere %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Ürünlerinin daha uzun süre kullanılabilmesi ve sorunsuz bir şekilde çalışması için, Arnica Servis olarak, siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

Beyoğlu Arnica Servisleri, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için 7 gün çalışmaktadır. Isınma ve yeme en temek ihtiyaçlarınızdır. Bu ihtiyaçların gecikmesi, insanların memnuniyet seviyesinin düşmesine neden olur. Dolayısı ile Arnica Servis olarak, siz değerli müşterilerimizin mağdur olmaması gerekmektedir.

Arnica Servis, bakım, onarım, yedek parça değişimi ve benzeri hizmetlerle sizlerin yanındadır. Çağrı merkezimizden Arnica Servisine ulaşabilirsiniz. Arnica Servis çağrı merkezine ulaşan her bilgi titizlikle incelenir ve en hızlı şekilde, bırakmış olduğunuz irtibat numarasından size ulaşırız. Daha sonra, teknik donanıma sahip araçlarımız ile birlikte, teknik servisimiz ev ya da ofisinizde, ilgili cihazın gerekli bakım ve onarımı ile ilgilenir. Teknik servis ekibimiz, yılların vermiş olduğu deneyim teknik donanıma sahip, eğitimli teknikerlerden seçilmiştir.

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR